Proponowany post

Nadchodzi Czarna Wersja Air Jordan 13 'Hyper Royal'

25 marzec 2020
Nadchodzi Czarna Wersja Air Jordan 13 'Hyper Royal'

Jakiś czas temu Jordan Brand wprowadziło na rynek model Air Jordan 13 w kolorystyce 'Hyper Royal'. Była to w zasadzie wersja 'Chicago' tyle że z niebieskim zamszem zamiast czerwonego. W sieci pojawiła się informacja, że amerykańska marka planuje kolejne trzynastki 'Hyper Royal' tym razem czarne. Czy to oznacza, że będzie to "niebieska wersja" kolorystyki 'Bred'? Obstawiamy, że poniższy mock-up jest zgodny z tym, jak te buty będą wyglądały w rzeczywistości.

Buty będą miały czarną cholewkę. Bardzo możliwe, że boczne panele będą pokryte siateczką, pod którą będzie odblaskowy materiał 3M. Toe box i język będą wykonane ze skóry. Całość będzie wieńczył niebieski zamsz pokrywający mudguard i podeszwę środkową. Na samym dole będzie czarno-biały outsole. Bardzo możliwe, że będzie to nawiązanie do Player Edition Quentina Richardsona z czasów gry dla Orlando Magic. Czekamy na pojawienie się pierwszych zdjęć.

Pomimo braku fotek znamy dokładną date premiery. Air Jordan 13 w kolorystyce 'Hyper Royal' pojawią się w sprzedaży 19 grudnia. O szczegółach dropu, dostępności w polskich sklepach będziemy Was jeszcze informowali.Air Jordan 13 “Hyper Royal”
kolor: Black/Black/White-Hyper Royal
styl: 414571-040
cena: $190