Proponowany post

Nadchodzi jeszcze więcej kolorystyk Nike Air Force 1 Low Experimental, a oto kolejna z nich: “White/Ghost/Ashen Slate”

05 marzec 2021
Nadchodzi jeszcze więcej kolorystyk Nike Air Force 1 Low Experimental, a oto kolejna z nich: “White/Ghost/Ashen Slate”

Temat naprawdę ciekawych Nike Air Force 1 Low Experimental wraca do nas niczym bumerang. Po prezentacji kilku pierwszych wersji kolorystycznych, które de facto kilka dni temu trafiły do sprzedaży byliśmy niemal pewni, że na ten moment na horyzoncie nie pojawi się żadna kolejna. Jak się okazało, było to błędne myślenie, a kultowych, koszykarskich klasyków w niecodziennej, eksperymentalnej odsłonie 'Experimental' zobaczymy zdecydowanie więcej. 

Nowy wariant kolorystyczny “White/Ghost/Ashen Slate”, tak jak dwa poprzednie, które Wam pokazywaliśmy wykonany jest z połyskującego materiały, którego jasną bazę pokryto subtelnymi napisami pokrywającymi całą jego nieregularną powierzchnię. Jeżeli zastanawiasz się, skąd taki, a nie inny kontrowersyjny wygląd butów, już śpieszymy z wyjaśnieniami. Swój niecodzienny, wyrafinowany, udziwniony wręcz wygląd buty zawdzięczają charakterystycznej masce tlenowej używanej w laboratorium badań sportowych marki Nike (informację o tym znajdziecie na wkładkach wewnątrz), którą kojarzyć możecie z wielu performanceowych reklam amerykańskiego giganta. Jasną bazę przełamano 'francuskimi' dodatkami w kolorze czerwieni oraz niebieskiego, które znajdziecie rozsiane po sneakersach. Kolejnym kolorem, który spójnie uzupełnia projekt jest stonowana szarość, jaką wykończono wnętrze, miękki język oraz spód podeszwy, na którą de facto nachodzi cholewka. 

Jeżeli chodzi o datę premiery, to w tym przypadku nie mamy żadnych informacji na jej temat. Jeżeli chodzi o dostępność, to buty powinny pojawić się w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store.