Proponowany post

Nadchodzi Kolejna Ciekawa Wersja Kolorystyczna Air Jordan 1 High OG

26 czerwiec 2019
Nadchodzi Kolejna Ciekawa Wersja Kolorystyczna Air Jordan 1 High OG

Marka Jordan ma dla nas kolejną, ciekawą wersję kolorystyczną modelu Air Jordan 1 High OG. Za inspirację do powstania tego wariantu posłużyła jedna z pierwszych reklam dla Nike z udziałem Michaela Jordana. W tym trzydziesto-sekundowym spocie MJ bierze rozbieg, mając na nogach jedynki 'Bredy', by później w swojej charakterystycznej pozie wykonać wsad. Nagle Mike zadaje pytanie: "Who said Man Was not meant to Fly?".  Dokładnie taką nazwę nosi ta kolorystyka. 

Cholewka butów wykonana jest ze skóry, którą postanowiono zabarwić na typowe "Bullsowe" kolory, a więc czerń i biel. Elementem, który wyróżnia to wydanie Air Jordan 1, są czerwone krawędzie, które widzimy na kilku panelach. Wygląda to bardzo interesująco i nadaje tym jedynko charakteru. Cholewkę uzupełnia biały, nylonowy język z metką z brandingiem "Nike Air". Projektanci postanowili niejako ukryć klasyczne, skrzydlate logo Air Jordan nie nadając mu żadnej kontrastującej barwy względem czarnego kołnierza, na który jest ono tłoczone. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i czerwonym outsole'u. Na szczególną uwagę zasługują wkładki, na których umieszczono zdanie, które Michael Jordan wypowiada w reklamie. Coś czujemy, że do butów powstanie też t-shirt z tą sentencją...a przynajmniej mamy taką nadzieję. Na dostępnych fotkach widać czerwone sznurówki. Bardzo możliwe, że tak jak w przypadku kilku wcześniejszych wydań Air Jordan 1 w zestawie będzie ich więcej. 

W tej chwili nie wiemy, kiedy dokładnie Air Jordan 1 High OG w kolorystyce "Who said Man Was not meant to Fly" pojawią się w sprzedaży. Źródła podają, że będzie to jedna z listopadowych premier od Jordan Brand. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam nać. Zerknijcie na poniższe pierwsze zdjęcia tego wydania i piszcie w komentarzach, jak podobają Wam się te jedynki. Kto z Was widzi je w swojej kolekcji?