Nadchodzi Kolejna, Czwarta Kolorystyka Jaden Smith x New Balance Vision Racer - 'Surplus'

20 październik 2020
Nadchodzi Kolejna, Czwarta Kolorystyka Jaden Smith x New Balance Vision Racer - 'Surplus'

Od momentu ich premiery światło dzienne ujrzały trzy bardzo proste, wręcz monochromatyczne kolorystyki. Jak się okazuje, Jaden Smith ma do powiedzenia znacznie więcej, i pokazuje, że w szalonych zestawieniach kolorów czuje się równie dobrze. Oczywiście modelem butów, o którym mówimy, jest stosunkowo świeży, zaprojektowany przez ambasadora amerykańskiej marki New Balance - Vision Racer. 

Warto zauważyć, że każda para butów NB Jaden Smith Vision Racer „Surplus” wykorzystuje poprodukcyjną nadwyżkę tekstyliów i syntetycznych skór, które zmniejszają ilość odpadów i wykorzystując ich resztki, aby uzyskać produkt, który jest nie tylko przyjazny weganom, ale także jedyny w swoim rodzaju. Pamiętajmy też, że już w pierwszym wydaniu tej sylwetki, amerykańska marka New Balance zbadała o to, aby jej wyprodukowanie miało jak najmniejszy wpływ na ekologie, używając materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki kolorystyce 'Surplus' marka nadal jest przyjazna weganom, korzystając z losowych materiałów, sprawiając, że ta para jest tak wyjątkowa i nikt nie będzie miał obuwia identycznego, jak Ty. 

New Balance Vision Racer Jaden Smith 'Surplus', który zostanie wydany 21 października wyłącznie w aplikacji Greenhouse, a następnie 23 października u wybranych sprzedawców detalicznych w Europie. Cenę ustalono na standardowym poziomie 150$. Czy dostaniemy je w WS2/CL20? Tego nie wiemy.


New Balance