Proponowany post

Nadchodzi Kolejna Walentynkowa Wersja Nike Air Force 1 'Valentine’s Day'

10 grudzień 2020
Nadchodzi Kolejna Walentynkowa Wersja Nike Air Force 1 'Valentine’s Day'

Stosunkowo niedawno prezentowaliśmy Wam kolejne wcielenie Air Force 1 w walentynkowym klimacie, które na przestrzeni lat designerzy Nike serwowali nam kilka, jak nie kilkanaście odsłon - KLIK. Jak się okazuje prezentowane buty, to Nike Air Force 1 SE 'Love For All', które może nie stricte zaprojektowane zostały z myślą o Święcie Zakochanych, to świetnie wpisują się w klimat tego dnia, nie będą jedyną tematyczną wersję tej sylwetki, jaką mamy zobaczyć.

Prawdziwe Nike Air Force 1 'Valentine’s Day' dopiero nadchodzą, a my mamy ich oficjalne zdjęcia, którymi pragniemy się z Wami podzielić. Buty, jak przystało na prawdziwego klasyka z rodem z 1982 roku, czyli czasu kiedy debiutowały na koszykarskich parkietach wykonano z białej siateczki na języku, oraz naturalnej skóry licowej bardzo dobrej jakości na pozostałych elementach konstrukcyjnych, co widać już gołym okiem. Śnieżną biel zestawiono z elegancką, kremową podeszwą oraz Swoosh'em w tym samym subtelnym kolorze. Oczywiście, to wszytko, to tylko tło dla krwistoczerwonego serca ze srebrną obwolutą przyszytego do pięty. Takie elementy jak oryginalną metkę na języku i wkładki wykończono czerwonym kolorem symbolizującym miłość.

Nike Air Force 1 'Valentine’s Day'  w sprzedaży zobaczymy w lutym 2021 roku, prawdopodobnie gdzieś w okolicach 14. Czy dostaniemy je w takich punktach z oryginalnymi snekaersami jak chmielna20.pl czy worldbox.pl? Tego jeszcze nie wiemy.


Nike