Proponowany post

Nadchodzi Kolejna Wersja Air Jordan 1 High OG 'Neutral Grey'

19 czerwiec 2019
Nadchodzi Kolejna Wersja Air Jordan 1 High OG 'Neutral Grey'

Poprzednie Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Neutral Grey/Hyper Crimson' miały swoją premierę w styczniu, a chwilę później pojawiły się jedynki 'Turbo Green'. Oba warianty cieszyły się sporym zainteresowaniem. Bardzo możliwe, że już wkrótce zobaczymy kolejne buty z tej serii. Niestety nie mamy pewności, jak będą wyglądały te buty, ale @houseofheat ma dla nas pewną propozycję, którą przyjmujemy w ciemno. 

Według grafiki, którą przygotowano, cholewka butów zbudowana będzie z szarego zamszu połączonego z czarną skórą. Byłoby to dokładnie to samo rozwiązanie, co we wspomnianych już 'Neutral Grey/Hyper Crimson'. Różnicę widać dopiero w kolorze kołnierza i podeszwy zewnętrznej. Zamiast koloru czerwonego mielibyśmy dostać jaskrawy odcień zielonego. Przyznamy, że taka perspektywa bardzo nam się podoba i w naszej ocenie buty wyglądają lepiej niż pierwowzór. Możliwe, że na cholewce umieszczony będzie napis "SP 19 Air Jordan 1 High OG". Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się pierwszych zdjęć omawianych butów, ale coś nam się wydaje, że będzie to kolejne, bardzo mocne wydanie Air Jordan 1.

Pierwsze fotki, to jedynie kwestia czasu, bo źródła podają, że Air Jordan 1 High OG 'Neutral Grey' do sprzedaży mają trafić w lipcu. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale powinniśmy ją wkrótce poznać.  Zaglądajcie na tenisufki.eu, bo na pewno będziemy jeszcze pisali o tych butach. 
Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Neutral Grey/Gunsmoke-Volt-Neutral Grey
styl: 555088-070
cena: $160