Proponowany post

Nadchodzi Kolejne Retro Nike Air Max 90 OG 'Infrared', A Oto Dowód

16 lipiec 2020
Nadchodzi Kolejne Retro Nike Air Max 90 OG 'Infrared', A Oto Dowód

2020 rok to czas, kiedy Nike Air Max 90 obchodzą swoją 30. rocznicę powstania. Z tej okazji amerykański producent co jakiś czas serwuje nam ich coraz to nowsze wersje czy kolorystyki, a my dalej czekamy na tę najważniejsze, czyli umiłowane Infry. Po miesiącach, które upłynęły od pierwszych wzmiankach na temat ich powrotu, który dla nas był oczywisty, w końcu doczekaliśmy się pierwszych zdjęć tego wydania, które właśnie wyciekły do sieci. 

Niestety, na ten moment nie możemy Wam się pochwalić świetnej jakości fotografiami prezentującymi tegoroczne Nike Air Max 90 OG 'Infrared' z każdej strony, a jedynie szczątkowe, nie do końca zadowalające nas strzały gdzieś z przyczajki. Na ten moment wiemy, że buty wykonane będzą z tego samego zestawu materiałów, co wszystkie poprzednie dziewięćdziesiątki w OG'sowym stylu. Wiemy też, że buty zachowają naprawdę zadowalający, a nawet śmiało, można powiedzieć, że bardzo dobry kształt, a wszystkim prawdziwym OG graczom i fanom pierwotnych wydań na pewno przypadnie do gustu fakt, utrzymania charakterystycznego, dzielącego Swoosha na pół przeszycia, które świetnie oddaje klimat początku lat 90. Co do samej kolorystyki, to spekulacje na temat odcienia 'Infrared' poruszać będziemy, jak buty wpadną w nasze ręce i będziemy mogli je porównać z poprzednimi wersjami. Na ten moment pozostawiamy to Waszej ocenie.

Kolejne już retro Nike Air Max 90 OG 'Infrared' w sprzedaży zobaczymy na przełomie jesieni i zimy. Liczymy, że zobaczymy je i w stołecznym WS2, a nic nie wskazuje na to, że miałoby być inaczej.Nike