Proponowany post

Nadchodzi Mocna Kolorystyka Air Jordan 4

22 lipiec 2019
Nadchodzi Mocna Kolorystyka Air Jordan 4

Natrafiliśmy dziś na pierwsze zdjęcia bardzo ciekawie wyglądającej wersji kolorystycznej modelu Air Jordan 4. Buty tak bardzo nam się podobają, że niewiele zabrakło, żeby na ekranie komputera przed nami wylądowała kawa, którą piliśmy. Ta nowa wersja czwórek zrobiła na nas piorunujące wrażenie i pomimo tego, że będzie to damskie wydanie Air Jordan 4, buty już znalazły się na naszej liście "musthave"

Cholewka butów wykonana jest z zamszu, który widzimy w bardzo przyjemnym odcieniu. Nie potrafimy dokładnie określić tego koloru...jasno-brązowy, beżowy, piaskowy? Jakkolwiek by się on nie nazywał, prezentuje się on rewelacyjnie. Zestawiono go z kolorem czarnym, który znajdziemy na bocznych panelach, języku, socklinerze, sznurowadłach i plastikowych elementach systemu sznurowania. Na szczególną uwagę zasługuje skórzana metka na języku. Podobnie, jak na heel tabie znajdziemy na niej opalizującego Jumpmana, który całkiem nieźle komponuje się z całością. Upper osadzony jest na podeszwie środkowej, którą pomalowano głównie czarną farbą. Na samym dole jest jasny outsole, ale nie brakuje też kilku czarnych sekcji. 

Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, co sądzicie o tych Air Jordan 4. Może ktoś z Was ma pomysł na nazwę dla tej kolorystyki? Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, wiadomo jedynie, że buty pojawią się w sprzedaży we wrześniu. Mamy nadzieję, że będzie je można kupić w polskich sklepach. Jak tylko uda nam się dowiedzieć czegoś o tym dropie, od razu damy Wam znać.