Nadchodzi Nietypowa Wersja Nike Air Force 1 Low

09 czerwiec 2020
Nadchodzi Nietypowa Wersja Nike Air Force 1 Low

Nike Air Force 1, to koszykarski klasyk, który swoje początki datuje na 1982 roku, ale to nie miejsce i czas na opowiadanie o jego historii. Jeżeli jednak chcesz ją poznać, to odsyłamy Cię tutaj. W tym miejscu bliżej przyjrzymy się nadchodzącej, zupełnie nowej wersji tej sylwetki, której jeszcze nigdy w takiej formie nie widzieliśmy w sprzedaży.

Sama jest nam doskonale znana i opiera się na klasycznej, wykonanej z naturalnej skóry cholewce z nylonowym językiem postawionej na szczycie masywnej, gumowej podeszwy z ukrytym w jej wnętrzu systemem amortyzacji Air pod piętą. To, co sprawiło, że model ten pojawił się na naszych łamach nie ze względu na to, z czego został wykonany, bo takich AF-1 widzieliśmy już setki, a z powodu unikalnych dodatków, które zdobią jego cholewkę. Są nimi opalizujące Swoosh'e. Jeden z nich znajdziecie w standardowym dla niego miejscu, na paneli bocznym, natomiast drugi pocięto, obrócono i przyszyto do tyłu oraz frontu. Dodatkowo, tym samym materiałem wykończono kwadratową metką zna szczycie języka oraz na tyle, a jako bazę posłużył zabarwiony na czarno materiał, co jako całość prezentuje się naprawdę dobrze. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na wersję białą, która obstawiamy, że analogicznie do ciemnej pojawi się w sprzedaży.

Niestety, na ten moment data premiery tego wydanie nie jest nam znana. Mamy jednak nadzieję, że to wydanie zobaczymy również w stołecznym butiku WS2.


Nike