Proponowany post

Nadchodzi Nowa Damska Kolorystyka Nike Air Zoom Spiridon Cage 2

24 kwiecień 2020
Nadchodzi Nowa Damska Kolorystyka Nike Air Zoom Spiridon Cage 2

Ostatnimi czasy bardzo często poruszamy temat przywróconych po latach nieobecności do asortymentu Nike nowych/starych Air Zoom Spiridon Cage 2. Osiągnął on swoje apogeum wraz z debiutem dwóch kolaboracyjnych kolorystyk zaprojektowanych przez ekipę kalifornijskiej marki Stussy, bazując właśnie na tej sylwetce (klik). Od tego momentu został z nami na dobre i w naszej opinii będzie jednym z letnich hitów sportowej marki z Oregonu.

Dziś mamy dla Was porcję oficjalnych zdjęć nowej, bardzo prostej i zarezerwowanej tylko dla kobiet wersji kolorystycznej. Jeżeli chodzi o konstrukcję, bo to od niej zaczniemy, to buty wykonano z doskonale już nam znanego zestawu materiałów z miękką, przewiewną siateczką na czele zestawioną ze skórzanym stelażem, bo którego ją przytwierdzono i to w zasadzie na tyle. Całość zdominowano przez śnieżną biel zestawioną z błękitnymi akcentami w stylu 'UNC' pojawiającymi się pod postacią Swoosh'a na panelu bocznym, klatce, która osłania poduszką Zoom Air pod piętą czy szlufce na języku. Nie zabrakło też kilku srebrnych detali oraz nieco czerni na spodzie podeszwy.

Buty w najbliższych tygodniach powinniśmy zobaczyć w stołecznym butiku WS2, gdzie już teraz dostaniecie dwie pierwsze kolorystyki tej sylwetki (klik). 


Nike