Proponowany post

Nadchodzi Nowa Kolorystyka adidas Yeezy Boost 700 - 'Magnet'

16 lipiec 2019
Nadchodzi Nowa Kolorystyka adidas Yeezy Boost 700 - 'Magnet'

Zostańmy na sekundę w temacie butów tworzonych we współpracy niemieckiej marki adidas i amerykańskiego artysty Kanye Westa. Chyba samej linii odzieży, akcesoriów, biżuterii i przede wszystkim butów chyba nie musimy nikomu przedstawiać, a osoby, chociaż minimalnie interesujące się tematem sneakersów i streetwearu kojarzą takie sylwetki jak adidas Yeezy Boost 700 czy adidas Yeezy Boost 350 V2

W tym miejscu chcieliśmy poinformować Was, że na horyzoncie pojawiła się kolejna kolorystyka tak naprawdę przełomowych, przekraczających granice oraz w zasadzie będących pierwszym świadomym butem stylu 'Chunky Shoes' - adidas Yeezy Boost 700 'Magnet'. To, co może Wam się w nich spodobać, to subtelne nawiązanie do oryginalnej i przez wielu używanej za najlepszą kolorystykę OG Wave Runnerów. Zacznijmy może od materiałów, bo tutaj będzie nieco krócej. Wszytko, tak jak w każdej poprzedniej wersji wykonane jest z tego samego pakietu naprawdę porządnych fabrykatów, takich jak naturalna skóra, mesh oraz siateczka. Kolorystycznie, w naszych oczach jest nieco mdło. Ciemnoszary front z jaśniejszym tyłem i żółtawym wnętrzem zlewa się z jasną podeszwą wewnętrzną i jej beżowym spodem. Jedynym kontrastowym elementem są pomalowane pomarańczową farbą wnęki w midsole'u oraz czarna linia na jego tyle. Nie wiemy, jak Waszym, ale naszym zdaniem mimo jakiegoś podobieństwa do 'OG' czegoś tutaj brakuje. 

Na ten moment nie znamy daty premiery. Yeezy Mafia twierdzi, że 'Magnety' na półkach takich sklepów jak CL20 zobaczymy - 'COMING SOON'.


adidas