Proponowany post

Nadchodzi Nowa, Najbardziej Szalona Kolorystyka adidas Yeezy 500 W Historii

18 styczeń 2021
Nadchodzi Nowa, Najbardziej Szalona Kolorystyka adidas Yeezy 500 W Historii

adidas Yeezy 500, sylwetka, która reprezentuje styl Daddy Shoes, Chunky Sneakers, czy Ugly Kicks do tej pory kojarzona jest z prostymi, monochromatycznymi kolorystykami. Na przestrzeni miesięcy, kiedy widywaliśmy buty na rynku, dostawaliśmy jednolite wersje tych sneakersów, w takich wersjach barwnych jak chociażby bezbłędna 'Blush', 'Stone', 'Bone White', czy 'Salt', które de facto niewiele się od siebie różniły. Oczywiście kolorystyk było nieco więcej.

W 2021 roku Kanye West i designerzy odpowiedzialni za tworzenie linii YEEZY diametralnie odchodzą od utartego schematu działania i postanawiają wypuścić na rynek zupełnie nową wersję tych unikalnych sneakersów. Na ten moment nie znamy jeszcze ich nazwy, ale mimo to możemy się z Wami podzielić pierwszymi 'szpiegowskimi' zdjęciami. Buty skonstruowano przy użyciu znanych  nam z 500'tek materiałów, czyli zamszu, nubuku oraz miękkiej ,mięsistej siateczki. Kolorystycznie jest zdecydowanie ciekawie, i mimo nieprzychylnych opinii pojawiających się w internecie, my jesteśmy fanami tego typu połączeń barwnych i naprawdę kibicujemy tego typu kontrowersyjnym zestawieniom. Cholewkę butów pokolorowano na granat, ciemny niebieski, brąz militarny odcień oliwki, czyli ziemiste kolory, które uwielbia Kanye. Całość okraszono kontrastującą pomarańczą, którą wykończono podeszwę, w której pamiętajcie, nie znajdziecie pianki Boost, a system amortyzacji adiPRENE+.

Premiera limitowanych adidas Yeezy 500 w tej kontrowersyjnej kolorystyce przewidziana jest na wiosnę 2021. Buty bez problemu powinniście znaleźć w takich punktach jak Warsaw Sneaker Strore, który słynie ze sprzedaży unikalnych kicksów.


adidas