Proponowany post

Nadchodzi Nowa, Szalona Wersja Nike Air Max 90 'Beige/Neon'

22 czerwiec 2020
Nadchodzi Nowa, Szalona Wersja Nike Air Max 90 'Beige/Neon'

Nike Air Max 90, to aktualnie jeden ze szczególnych modeli amerykańskiej marki. Już sama nazwa sugeruje nam, że sylwetka ta na rynku zadebiutowała w 1990 roku, a wszyscy nieco dłużej siedzący w temacie streetwearu czy sneakersów doskonale wiedzą, że model ten obchodzi w tym roku swoja okrągłą, 30. powstania. Z tej też okazji od ładnych kilku miesięcy w sprzedaży widzimy ich coraz to nowsze wersje czy kolorystyki, które stosunkowo szybko znikają ze sklepowych półek. 

Jedną ze zdecydowanie bardziej szalonych jest tytułowa 'Beige/Neon', której tak naprawdę tylko roboczo nadaliśmy taką nazwę. Obstawiamy, że jej nietypowy wygląd zwiastuje nam jakieś większe przesłanie, którego jeszcze nie zdążyliśmy poznać, a już na pierwszy rzut oka widać, że nie są to zwykłe AM90. Buty wyróżniają nie tylko użyte do produkcji, niestandardowe materiały, odważne kolory czy wzory, ale i dodatki, których nie zobaczymy w klasycznym wydaniu tej sylwetki. Zacznijmy może od samych fabrykatów, z których skonstruowano całość. Sporą część cholewki pokryto gładkim nubukiem w musztardowo-żółtym kolorze połączoną z miękką siateczką, balistycznym nylonem oraz syntetykiem. Prócz dziwnego odcienia żółtego, na cholewce znajdziecie grant z zielonymi przeszyciami, neonowy-pomarańcz, fiolet i turkus. Gdyby tego było Wam mało, to zwróćcie jeszcze uwagę na dodatkowe szlufki przyszyte do cholewki, coś na wzór tych, które znamy z ostatnich projektów Virgila Abloh dla Nike. Kropką nad i jest Baby Swoosh w przedniej części.

Niestety, ma ten moment, nie mamy żadnych dodatkowych informacji związanych z ich premierą oraz dostępnością. Obstawimy jednak, że może to być limitowane wydanie i w naszym kraju zobaczymy je tylko i wyłącznie w WS2


Nike