Proponowany post

Nadchodzi pastelowa kolorystyka Nike Air Max 95 w Wielkanocnym klimacie

04 marzec 2021
Nadchodzi pastelowa kolorystyka Nike Air Max 95 w Wielkanocnym klimacie

Nike Air Max 95, to ten model sneakersów z asortymentu amerykańskiej marki Nike, który wchodzi w skład wielkiej, kultowej rodziny butów wyposażonych w kultowy , widoczny system amortyzacji umieszczony w podeszwie. od momentu, kiedy Air Max 95 jest na rynku w sprzedaży oprócz najbardziej znanej kolorystyki 'Neon' sukcesywnie pojawiają się nowe jego odsłony, których na przestrzeni lat widzieliśmy naprawdę masę. Część z nich zobaczyć możecie tutaj

Już w niedalekiej przyszłości, w takich sklepach jak Warsaw Sneaker Store czy sieci Worldbox oferujących wyselekcjonowany wybór sneakersów powinniśmy zobaczyć nową, pastelowa kolorystykę Nike Air Max 95, która świetnie wpisuje się w klimat nadchodzących Świąt Wielkanocnych, a jak wiemy, Nike lubi taką tematykę. Mimo tego, że na butach nie znajdziemy, wielkanocnego króliczka, czy pisanek, to ich bladofioletowa kolorystyka podobna do Air Max 180 'Easter Egg' wydanych przed laty, idealnie wpisuje się w świąteczny nastrój. Same buty wykonano przy użyciu ciekawego połączenia naturalnej skóry licowej, zamszu oraz odpornego rip-stopu, którym wykończono wierzch cholewki. Kolorystycznie, tak jak wspomnieliśmy, sporą część cholewki zdominował blady odcień fioletu zestawiony z różem, beżem i przybrudzoną bielą. Kolejnym kolorem, wpadającym w oko turkusem wykończono szlufki, przez które przeplecione są okrągłe sznurówki, oraz półprzeźroczystą płytkę zatopioną w spód jasnej podeszwy. Tył wykończono odblaskową 3M'ką.

Buty w wyżej wspomnianych sneaker store'ach powinny pojawić się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 180$.