Proponowany post

Nadciągają Włochate Nike Air Max 95

13 sierpień 2020
Nadciągają Włochate Nike Air Max 95

Na przestrzeni lat, od kiedy to bliskie nam jest obuwie sportowe, wiemy już, że do konstrukcji sneakersów nadaje się niemal każdy materiał. Widzieliśmy już buty wykonane z przeźroczystego syntetyku, krokodylej skóry, czy imitacji łusek. O tak prozaicznych fabrykatach jak Cordura, Tyvek czy płótno chyba nie ma co wspominać. Oczywiście, niektóre sylwetki bardziej, a niektóre mniej są podatna na kombinowanie z materiałami, ale czas pokazał, że kultowe Air Max 95 świetnie znoszą eksperymenty designerów, a my mamy na to kolejny dowód.

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia obchodzących w tym roku swoją 25. rocznicę powstania Nike Air Max 95, których cholewkę wykończono spektakularnie wyglądającym futerkiem. Połączono go z odpornym na rozdarcia rip-stopem oraz gładkim nubukiem i licową skórą w jej dolnych partiach. Włochatym materiałem pokryto zarówno część falistych, nawiązujących do anatomii ludzkiego ciała paneli, jak i cały język i gdyby tego było mało to wnętrze również. Jeżeli to Wam nie wystarcza, to każdy z poszczególnych elementów ( oprócz języka i wnętrza ) wykończone są innym kolorem. Od zewnątrz postawili na róż oraz żółty, natomiast od wewnątrz zielony i niebieski. Wszytko to w akompaniamencie klasycznej, świetnie kontrastującej czerni, ale i pudrowego, bladego różu lub beżu na podeszwie wewnętrznej. 

Niestety, konkretna data premiery nie jest nam znana. Polecamy jednak na bieżąco sprawdzać, co dzieje się w WS2, gdzie mogą się znienacka pojawić.Nike Air Max 95
Cena: $180
Styl: DB9577-001


Nike