Proponowany post

Asics GEL-Lyte III 'Dragon Fruit'

W letniej kolorystyce.

Najnowsze Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' 3.0

12 lipiec 2019
Najnowsze Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' 3.0

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się bardzo dużo zdjęć najnowszej odsłony Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard'. Zdecydowana większość sneakerheadów ma mieszane uczucia, co do tego wydania. Trudno się dziwić, gdy porównamy je do poprzednich. Podejrzewamy jednak, że mimo to, te jedynki sprzedadzą się w kilka minut. Dziś mamy dla Was kilka kolejnych zdjęć. Zerknijmy na te buty jeszcze raz...   

Cholewka trzeciej wersji Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' wykonana jest ze skóry. Projektanci postanowili wyróżnić to wydanie, nadając mu dziwną, pomarszczoną fakturę i połysk. Spotkaliśmy się już z wieloma opiniami na temat tego rozwiązania. My nadal nie możemy się do niego przekonać, podobnie, jak większość wolelibyśmy, żeby cholewka wykonana była ze zwykłej skóry...chyba wszyscy by tak chcieli. Jeśli chodzi o kolory, to mamy tutaj połączenie czerni z kolorem pomarańczowym, a sam układ barw przypomina ten z klasycznych Air Jordan 1 High OG 'Bred'. Całość uzupełniają nylonowy język z metką "Nike Air" oraz podeszwa w stylu vintage. 

Premiera Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' 3.0 odbędzie się 26 października. Coś nam się wydaje, że do tego czasu w sieci pojawi się jeszcze więcej zdjęć tych butów. O tym, czy omawiane jedynki będą dostępne w polskich sklepach, będziemy Was jeszcze informować. Jesteśmy ciekawi, czy ktoś z Was planuje uzupełnić nimi swoją kolekcję. Dajcie nam znać w komentarzach. 
Air Jordan 1 Retro High OG 'Shattered Backboard' 3.0
kolor: Black/Pale Vanilla-Starfish
styl: 555088-028
cena: $160