Proponowany post

NDSTRKT Air Max 95 'Neon', To Najnowsza Propozycja Nike Na Miejską Zimę

18 listopad 2020
NDSTRKT Air Max 95 'Neon', To Najnowsza Propozycja Nike Na Miejską Zimę

Jakiś czas temu sneakersowy świat obiegła informacja o planowanym powrocie Nike Air Max 95, który ma mieć miejsce dokładnie 17 grudnia, jeszcze tego roku (KLIK).Czekając na tę elektryzującą premierę, sportowa marka z Oregonu postanawia nieco podgrzać atmosferę i zaprezentować światu nową, zimową odsłonę tego klasyka z 1995 roku - Nike NDSTRKT Air Max 95 'Neon'.

Nike od wielu już sezonów zbliżając się do chłodniejszych miesięcy roku, bierze na warsztat jakiś swój kultowy model i z mniejszym lub większym sukcesem robi z niego zimową wersję. W przeszłości widzieliśmy już takie zabiegi, czego efektem były takie sylwetki, jak chociażby Nike Air Max 97 'Winter Utility'Nike Air Max 90 Ultra Mid Winter SE czy cała seria spod szyldu 'Sneakerboot'. Najnowszą propozycją od sportowego giganta są tytułowe Nike NDSTRKT Air Max 95, które dodatkowo dostaniemy w kolorystyce 'Neon' nawiązującej do wydania OG'sów sprzed 25 lat. Konstrukcja butów diametralnie różni się od klasycznych 95-tek, jakie do tej pory znaliście. Wersja zimowa Air Max 95, to zdecydowanie najbardziej solidna wersja tej sylwetki, jaką widzieliśmy w tym roku. Buty posiada cholewkę z ulepszonej siatki balistycznej i wodoodpornego nylonu, na którą nałożono coś na wzór zderzaków. Po usunięciu tradycyjnych nakładek możemy zobaczyć, jak naprawdę prezentują się wstążki, przez które przeplecione są sznurówki. Czym też byłyby zimowe sneakersy bez przeprojektowanego spodu podeszwy. Midsole pozostał niezmieniony, a spód ma grubszy bieżnik. Branding nadal znajduje się we wszystkich tych samych miejscach, co w oryginale, a odblaskowe elementy z 3M'ki są na swoim miejscu.

Mówi się, że Nike NDSTRKT Air Max 95 'Neon' w sprzedaży zobaczymy 30 listopada. Szukajcie ich w takich miejscach jak Warsaw Sneaker Store. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 200$.


Nike