Proponowany post

NEIGHBORHOOD x adidas NMD 'Black Boost' Sample

22 czerwiec 2017
NEIGHBORHOOD x adidas NMD 'Black Boost' Sample

Pamiętacie prezentowane przez nas jakiś czas temu niemal zupełnie czarne adidas Iniki Runner stworzone w kolaboracji z japońską marką NEIGHBORHOOD? Jeżeli nie to odsyłamy Was tutaj, a dla pozostałych mamy kolejne informacje związane z tą współpracą.

W sieci pojawiła się informacja o kolejny modelu butów sygnowanym zarówno logo trzech pasków oraz czaszką z dwiema skrzyżowanymi kośćmi poniżej. Tym razem na bazie świetnie przyjętego modelu NMD, o wyjątkowo charakterystycznym wyglądzie. Co do samej budowy wszystko wskazuje, że upper wykonany jest przy użyciu gęsto tkanej przędzy w technologii Primeknit w kolorze czarnym przełamanej kontrastującymi, białymi szwami. Charakterystyczną klatkę zastąpiono gładkimi połaciami materiału a w miejscu połączenia podeszwy z upperem nadrukowano białe 'zęby'. Całość stoi na czarnej platformie z pianki Boost z nadrukowanym 'NBH' na prostokątnym detalu w przedniej części.

Przedstawiana przez nas para to przedprodukcyjne sample, które zupełnie różnić mogą się od produktu finalnego. Data premiery nie jest nam znana.adidas
NEIGHBORHOOD

Tagi: -