Proponowany post

Neighborhood x adidas Ultra Boost 'Thunderbolt' Pack - Zapowiedź

07 luty 2019
Neighborhood x adidas Ultra Boost 'Thunderbolt' Pack - Zapowiedź

Neighborhood i adidas to naprawdę zgrany duet. Od kilkunastu już sezonów mają okazję ze sobą współpracować, a ich odważne, bardzo charakterystyczne projekty głównie utrzymane w dwóch klasycznych kolorach, czerni i bieli goszczą na półkach najlepszych sklepów. Większość z ich dzieł możecie zobaczyć sobie tutaj

Tym razem na warsztat wzięto kultową już biegówkę model Ultra Boost, którego chyba nikomu nie musimy specjalnie przedstawiać. W sprzedaży prawdopodobnie pojawią się dwie odwrócone względem siebie wersje kolorystyczne. Podkreślamy, że prawdopodobnie, bo jedna może okazać się limitowaną, rozdawaną między przyjaciółmi i rodziną edycją F&F, czas pokaże. Przejdźmy teraz do samego wyglądu. Niestety, już na tym etapie musimy Was zmartwić, ponieważ założyciel marki NBHD, Shinsuke Takizawa pochwalił się tylko jednym zdjęciem, które nawet nie pokazuje całych butów. To, co będzie je wyróżniało, to przyklejone do tkanej cholewki, gumowe błyskawice w kontrastującym względem cholewki kolorze. Całość 'zamknięta' jest standardową klatką z TPU i postawiona na podeszwie ze świetnie amortyzującej pianki Boost, której chyba też nie musimy nikomu przedstawiać. 

Niestety na ten moment nie wiemy, kiedy buty pojawią się w sprzedaży. Jak tylko coś zmieni się w tej kwestii, będziemy Was o tym informować. Co do dostępności, to nie powinno być problemu ze znalezieniem ich tutaj.


adidas
Neighborhood