New Balance 1500 x Colette x LAMJC

21 luty 2006
New Balance 1500 x Colette x LAMJC

New Balance nie należy do moich ulubionych firm, ale mam dla nich duży szacunek, gdyż pozostają wierni swojej tradycji. Kładą nacisk na te same wartości od lat. Produkt najwyższej jakości. Niestety nie można tego zawsze powiedzieć o innych firmach:)

Wysoka jakość NB bierze się z tego, iż produkcja topowych modeli ma miejsce w Wielkiej Brytanii, niestety ceny nie należą do najniższych, ale możecie mieć pewność, że buty są pierwsza klasa. Jednym z takich modeli jest właśnie NB 1500. Zazwyczaj jest on wypuszczany w specjalnych kolorystykach, tak jak to miało miejsce w tym przypadku:

Piękna, wręcz kolorystyka połączenie lakierowanej skóry z zamszem w odważnych kolorach, to elementy, które nie tylko przykuwają uwagę, ale po prostu dobrze wyglądają!!

Teraz nieco szczegółów dotyczącach samego buta. Oczywiście jest on nie do zdobycia=) Wypuszczono bowiem tylko 96 par!! Zaprojektowany był razem z udziałem najsłynniejszego Paryskiego butiku Colette oraz ekipy z francuskiego portalu LAMJC. Widać, że team ten przyłożył się solidnie i nie zbagatelizował zadania, jak to miało miejsce przy poprzedniej okazji jaką NB dał Aurelii Paolis.

Na osłodę jeszcze jedno zdjęcie

Tagi: -