New Balance 990v4 'Copper Rose'

25 lipiec 2018
New Balance 990v4 'Copper Rose'

W sklepach Zza Wielką Wodą zadebiutowała właśnie nowa i zdecydowanie warta Waszej uwagi kolorystyka coraz bardziej popularnego modelu butów New Balance 990 w wersji v4. 

O tym, o czym warto wspomnieć na samym początku, jest to, że buty wykonane zostały w jednej z fabryk mieszczących się na terenie USA, o czym poświadcza odblaskowa, wycięta z fragmentu materiału 3M metka wszyta w język. Informacja ta w ciemno pozwala nam stwierdzić, że w przypadku tych butów będziemy mieli do czynienia z nienaganną jakością wykonania oraz materiałami, z których zostały wykonane. Jeżeli już przy nich jesteśmy, tu upper niemal w 100% skonstruowano przy użyciu naturalnej skóry zamszowej o gładkim, jak i perforowanym wykończeniu, Naszym zdaniem to właśnie to zestawienie materiałowe najlepiej wygląda w przypadku tej stonowanej sylwetki. Tutaj jednak nie do końca jest tak spokojnie, bowiem kolory, których użyli projektanci NB, nie pozwalają przejść koło nich zupełnie obojętnie. Dwiema dominującymi barwami jest krwista czerwień oraz atramentowy granat, które w połączeniu z pomarańczą oraz szarością odblaskowej 3Mki na boku dają nam piorunujący efekt. Do tego dochodzi jasna podeszwa i gotowe. Nam naprawdę się podoba, a Wam?

Tak jak wspominaliśmy, buty pojawiły się w jednym z amerykańskich sklepów Sneaker Politics. Nie mamy niestety informacji, czy znajdziemy je, chociażby w WS2. Mamy nadzieję, że tak będzie.
New Balance 990V4
Kolor: Copper Rose/Pigment
Styl Number: M990CP4
Cena: 185$


New Balance

Tagi: new balance