Proponowany post

New Balance 997 'Purple & Turquoise'

17 maj 2018
New Balance 997 'Purple & Turquoise'

Amerykańska New Balance dzieli się na kilka sektorów. Jeżeli chodzi o obuwie, to możemy wyróżnić tutaj między innymi te tańsze, szyte w chinach oraz droższe, które produkowane są w fabrykach na terenie Wielkiej Brytanii czy USA. Do tych ostatnich należy nowa kolorystyka jednego z naszych ulubionych modeli marki, a mianowicie 997.

W tym konkretnym przypadku bardzo cieszy nas fakt, że w akompaniamencie ze świetnej jakości materiałami idzie również kolorystyka, którą my uważamy za bardzo atrakcyjną. Jeżeli zdążyliśmy już powiedzieć o jakości użytych do produkcji materiałów, pójdziemy za ciosem i przyjrzymy bliżej się temu, z czego wykonany jest upper. Mudguard, panele boczne, kołnierz okalający kostkę oraz język wycięto z fragmentów naturalnej skóry licowej, o gładkim jaki perforowanym wykończeniu. Na toeboxie mamy siateczkę, natomiast tył wyściełany jest gładkim zamszem. Co do kolorystyki, a powtórzymy się, jest ona świetna, mamy tutaj przewagę bieli zestawioną z czarnymi, fioletowymi oraz turkusowymi akcentami. Ne zabrakło również drobnej graficzki na pasku z tyłu. Nasze zdanie na temat tego wariantu kolorystycznego już znasz, teraz my chętnie posłuchamy Twojego. Na ich temat wypowiedzieć się możesz, zostawiając komentarz poniżej.

Co do daty premiery, to buty możecie dostać już teraz. Niestety jeżeli chodzi o Polskę, to nie widzieliśmy ich jeszcze w żadnym ze sklepów. Mamy nadzieję, że chociażby WSS szybko to zmieni.
New Balance

Tagi: new balance