Proponowany post

New Balance OMN1S 'Do Not Disturb' PE

10 kwiecień 2019
New Balance OMN1S 'Do Not Disturb' PE

Kawhi Leonard i jego Toronto Raptors już od dłuższego czasu mieli zapewniony awans do fazy playoff. Team z Kanady zajął drugie miejsce w konferencji wschodniej i w pierwszej rundzie najprawdopodobniej spotka się z Orlando Magic. Faza playoff to czas, w którym wielu zawodników skoncentrowanych jest tylko i wyłącznie na grze. Dlatego też marka New Balance stworzyła dla Leonarda wersje 'Do Not Disturb' jego modelu OMN1S.

To wydanie butów Kawhi Leonarda charakteryzuje się tym, że jest monochromatyczne. Od cholewki, przez język i sznurowadła, aż po midsole...wszystko pokryte jest czernią...no może poza outsolem, który jest wykonany z gumy transparentnej, ale znajdziemy tutaj czarne logo New Balance. Żeby jednak buty nie były zbyt nudne, projektanci umieścili kilka interesujących detali/smaczków, jak półksiężyc na szczycie języka, czy napis "Do Not Disturb" biegnący wzdłuż paska na śródstopiu. Gwiazda Toronto Raptors należy raczej do grona tych zawodników, którzy preferują grę w stonowanych wersjach kolorystycznych swoich butów, dlatego to chyba idealny wariant dla niego.

Źródła podają, że New Balance OMN1S w kolorystyce 'Do Not Disturb' mają trafić do sprzedaży w trakcie trwania tegorocznych playoffów. Bardzo byśmy chcieli, żeby buty można było dostać w polskich sklepach, bo jesteśmy ciekawi, jak sprawują się one na boisku. Poniżej wrzucamy kilka fotek od New Balance.