Proponowany post

Volvo XC40 W Elektrycznej Wersji Recharge

Pierwszy elektryk szwedzkiego producenta

New Balance OMN1S Trafią Do Sprzedaży W Październiku!

10 październik 2019
New Balance OMN1S Trafią Do Sprzedaży W Październiku!

New Balance OMN1S to pierwszy, sygnowany model Kawhi Leonarda. Gracz ma za sobą bardzo ciekawy i udany sezon. Najpierw po dość cierpkim rozstaniu z drużyną San Antonio Spurs trafił do Toronto Raptors. Na konferencji prasowej zaprezentował światu swój dość nietypowy śmiech, który podbił internet. Podpisał kontrakt z marką New Balance, ale nadal grał w Air Jordan XXX2, co też było bardzo dziwne. Po kilku tygodniach w końcu pokazane zostały OMN1S, w których Kawhi razem z Raptors wywalczył mistrzowski tytuł pokonując w finale Golden State Warriors
Wielu entuzjastów obuwia koszykarskiego czekało jednak na konkrety dotyczące możliwości zakupu OMN1S. Dziś mamy dla Was oficjalne zdjęcia kolorystyki o nazwie 'Reign', która w sprzedaży pojawi się jeszcze w tym miesiącu. 

'Reign' to bardzo prosta, ale efektownie prezentująca się kolorystyka. Opiera się ona na bieli, która pokrywa w zasadzie wszystkie elementy cholewki. Upper wykonany jest z syntetycznych materiałów, które marka nazywa FitWeave. Mamy tu plecionkę, mesh i materiały tekstylne. Zapowiada się, że buty dopasowują się do stopy bardzo dobrze. Jedynym kolorowym akcentem jest kołnierz w brązowym odcieniu, który ozdobiony jest literką "N". Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej, która wykonana jest z pianki FuelCell, a jeszcze niżej mamy transparentny, błękitny outsole z agresywnym bieżnikiem w klasyczną jodełkę. 

New Balance OMN1S w kolorystyce 'Reign' trafią do sprzedaży już 23 października. Niestety nie spodziewamy się zobaczyć tych butów w polskich sklepach, ale może będą one dostępne na stronie producenta. Marka zapowiedziała też kolejne kolorystyki. Ich nazwy to; 'Best Kept Secret', 'Trust Leonard', 'Black Ice', 'Do Not Disturb' i 'Distinct Beast'. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będą one wyglądały.