New Balance Przywraca Oryginalne Kolorystyki 550'tek, Ale Już Bez Logo Aimé Leon Dore

24 listopad 2020
New Balance Przywraca Oryginalne Kolorystyki 550'tek, Ale Już Bez Logo Aimé Leon Dore

Ostatnimi czasy nowojorska marka Aimé Leon Dore ma pierwszeństwo do pracy nad nowymi modelami butów od amerykańskiej marki New Balance. Tak napędzany hype, to najprostszy sposób na wprowadzenie świeżej sylwetki na rynek, która z mocno limitowanej, podpieranej świetną kampanią szybko wybija się nawet w najzwyklejszych GR'owych kolorystykach, które niebawem zaleją rynek. Tak stało się między innymi w przypadku retro modelu 827 i identycznie stanie się z New Balance P550 Basketball Oxford. Widocznie taką taktykę obrał sobie New Balance i póki się ona sprawdza - my kibicujemy.

Dokładnie 1 grudnia w sprzedaży zobaczymy dwie nowe wersje modelu 550 utrzymane w klasycznej, ascetycznej stylistyce czerpiącej z projektu ALD. Buty skonstruowano z naturalnej, jasnej skóry licowej zapewniającej wygodę oraz materiału tekstylnego odpowiedzialnego za komfort. Jasna baza z kontrastującymi czerwonymi lub niebieskimi dodatkami w stylu retro, w zależności na jaką opcję się zdecydujemy, może się ona spodobać wszystkim fanom vintage'u i klasycznego wyglądu. Buty będące wierną kopią wydania z 1989 roku idealnie sprawdzą się jako dopełnienie zarówno casualowej stylizacji, bardziej wyszukanych fitów czy basiców, do których śmiało możemy je polecić. Całość wieńczy gumowa podeszwa zapewniająca optymalny poziom komfortu podczas użytkowania. 

Szczegóły Premiery

Tak jak wspomnieliśmy, buty w sprzedaży zobaczymy już 1 grudnia i nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w Warsaw Sneaker Store. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 110$.

 

New Balance