Proponowany post

Neymar Widziany W Ekskluzywnej Kolorystyce Nike Shox R4

19 kwiecień 2019
Neymar Widziany W Ekskluzywnej Kolorystyce Nike Shox R4

Nowe/stare Nike Shox R4 na sklepowych półkach w postaci retro wylądowały już jakiś czas temu. Mamy świadomość, że ich bardzo odważny wygląd nie do każdego trafia, my jako wierni fani wszelakiego obuwie osobiście uważamy, że ta bardzo specyficzna sylwetka zasługuje na Waszą uwagę. W ramach ciekawostki możemy powiedzieć, że system amortyzacji Shox pod postacią ruchomych sprężyn w tym przypadku osadzonych pod piętą powstał z inspiracji zawieszeniem pojazdów Formuły 1, wiedzieliście? 

Wracając jednak do sedna sprawy. W sprzedaży, np. tutaj dalej dostępne są dwie oryginalne kolorystyki sprzed lat, a musicie uwierzyć nam na słowo, na ten moment sportowa marka z Oregonu nie zaprzestanie ich produkcji, co potwierdza gwiazda Paris Saint-Germain, Neymar. Pokazał się on w ekskluzywnej, do tej pory niewidzianej kolorystyce tego modelu, która na nowo definiuje tę super-szybką sylwetkę. Kolorowa, przechodząca z neonowej-zieleni w krwistą czerwień góra zestawiona jest z czarnymi panelami na dole oraz mieniącym się srebrem językiem w stylu OG, co naprawdę przykuwa oko. Dodatkowo na boku cholewki pojawiło się logo marki oraz napis mówiący nam o tym, z jakim modelem mamy do czynienia. Całość postawiona jest na czterech sprężynach w kolorze czerwonym dbających o maksymalny komfort użytkowania.

Niestety, wydaje nam się, że nie mamy co liczyć na ich premierę. Może być to jednak znak, że model ten już niedługo pojawi się w zakładce Nike By You, do której korzystania Was zachęcamy.


Nike

Tagi: nike, shox,