Proponowany post

Nice Kicks Po Raz Kolejny Łączy Siły Z adidas Consortium

09 luty 2018
Nice Kicks Po Raz Kolejny Łączy Siły Z adidas Consortium

Przed Wami kolejny wielki projekt z serii adidas Consortium. Tym razem niemiecki label pod szyldem limitowanej linii łączy siły z kultowym, amerykańskim retailerem Nice Kicks, których ostatnie dzieło pod postacią NMD jest jedną z aktualnie najbardziej pożądaną wersji tego modelu.

Tym razem do czynienia będziecie mieli z czymś zupełnie innym. Paczka prócz dwóch modeli butów inspirowanych koszykarskimi klasykami, Crazy 1 ADV oraz Crazy 8 ADV wyposażona będzie w komplet ortalionowych szelestów. Wszytko utrzymane mamy w stylistyce lat 90. a pastelowo-biała kolorystyka nawiązywać ma do słonecznych boisk w Los Angeles. Co do budowy samych butów każdy z nich w znaczącej części wykonany jest przy użyciu syntetycznej siateczki z zamszowymi elementami. Jasna baza przełamana jest turkusowymi, różowymi i fioletowymi detalami wyróżniającymi je z tłumu. Na językach nie mogło zabraknąć logo adidas Consortium oraz Nice Kicks.

Dwa modele butów oraz dresowa bluza i spodnie ekskluzywnie w Nice Kicks pojawią się 17 lutego. Pozostałe sklepy, w tym CL20 spodziewają się ich 23.

adidas
Nice Kicks

Tagi: -