Proponowany post

Nice Kicks x adidas Ultra 4D “Have A Nice Day” - zapowiedź

26 luty 2021
Nice Kicks x adidas Ultra 4D “Have A Nice Day” - zapowiedź

Cofnijmy się do 2016 roku, kiedy to ekipa Nice Kicks z okazji otwarcia swojego nowego stacjonarnego sklepu w San Francisco oraz niedawnego startu projektu Consortium Tour zaprezentowała nową kolorystykę hajpowego modelu NMD - KLIK. Przez wiele kolejnych miesięcy model ten stawał się coraz bardziej pożądany, a jego ceny na rynku wtórnym przekraczały kolejne tysiące złotych. Do tej pory Nice Kicks x adidas Consortium NMD, uznawane są za jedną z najlepszych sylwetek wchodzących w skład tego limitowanego przedsięwzięcia. W ramach przypomnienia, ich wygląd oddawał hołd miejscu, w którym znajduje się sklep, a print w stylu tie-die pokrywający cholewkę nawiązuje do dzielnicy Haigh Discrict, starych, imprezowych plakatów oraz lokalnej sztuki.

Po pięciu latach od premiery ekipa Nice Kicks oraz designerzy z adidas spotykają się ponownie, by dać nam kolejny projekt. Wspólnymi siłami pracowali nad nowoczesną sylwetkę Nice Kicks x adidas Ultra 4D “Have A Nice Day”, które nawiązują do bezbłędnych NMD sprzed lat. Buty mają czarno-biały, dalej modny nadruk tie-dye pokrywający cholewkę z czarną klatką, zapiętkiem, podeszwą środkową wykonaną w nowoczesnej technologii 4D i gumową podeszwą zewnętrzną i to w zasadzie na tyle. Większe wrażenie zrobiło na nas specjalne opakowanie dla 'friends & family'  wyposażone w kosz piknikowy z wieloma akcesoriami, takimi jak sztućce, kocyk, kubki i wszystko inne co potrzebujemy do zjedzenia posiłku na świeżym powietrzu.

Buty w wybranych punktach sprzedaży, gdzie dostaniemy limitowane wydania butów od adidas, takich jak Warsaw Sneaker Store dostaniemy w ciągu kilku nadchodzących miesięcy.