Proponowany post

Nice Kicks x Reebok Question 'Bubba Chuck' - Zapowiedź

20 kwiecień 2020
Nice Kicks x Reebok Question 'Bubba Chuck' - Zapowiedź

Kto by pomyślał, że jednym z ulubionych zajęć Allena Iversona jest wędkowanie. Jego postać kojarzy się raczej z bardziej zwariowanym sposobem spędzania wolnego czasu; rapowanie, nagrywanie płyt, jakieś imprezy itd. Chyba, że zamiłowanie do łowienia ryb odkrył w sobie dopiero niedawno, będąc na koszykarskiej emeryturze. Tak czy owak stało się ono inspiracją do powstania kolejnej wersji kolorystycznej modelu Reebok Question. Do współpracy zaproszony został Frank Cooker, który wcześniej pracował dla Jordan Brand. W projekt zamieszane jest też Nice Kicks

Musimy przyznać, że buty w tej wersji Questiony bardzo nam się podobają. Znajdziemy tu ciekawe połączenie kolorów, które może kojarzyć się z serią Nike ACG. Fajnie wyglądają też materiały szczególnie beżowy zamsz, którym pokryty jest mudguard i toe box. Buty stoją na ciemno-szarej podeszwie środkowej, którą ozdabiają detale "glow in the dark". Motyw świecenia w ciemności jest też obecny na logo na języku. Na uwagę zasługuje logo Nice Kicks, które zastąpiło numer "3" z tyłu podeszwy zewnętrznej. Do butów przewidziane zostały dwa komplety sznurowadeł. 

Niestety nie wiemy, kiedy Nice Kicks x Reebok Question 'Bubba Chuck' trafią do sprzedaży. Oczywiście, jak tylko czegoś się dowiemy, od razu damy Wam znać. Jesteśmy przekonani, że jest to wersja Questionów, którą każdy fan Allena Iversona powinien mieć w swojej kolekcji. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i piszcie w komentarzach, jak podobają Wam się te buty.