Proponowany post

Nie Wiesz Co Kupić Dziewczynie Na Walentynki? Może Nowe Nike Air Force 1 SE 'Love For All'?

19 listopad 2020
Nie Wiesz Co Kupić Dziewczynie Na Walentynki? Może Nowe Nike Air Force 1 SE 'Love For All'?

Mimo tego, że do Walentynek jeszcze masa czasu, a przed nami Święta Bożego Narodzenia, nad częścią z Was wisi już pewnie widmo upominku, który sprawicie swojej drugiej połówce. Niektórzy z Was zdecydują się na bieliznę, inni biżuterię, a jeszcze inni na kino i romantyczną kolację przy świecach. Jako że tenisufki.eu to portal głównie o tematyce sneakersów patrząc na nadchodzące Nike Air Force 1 SE 'Love For All' pomyśleliśmy, że mimo tego, że nie jest to stricte walentynkowe wydanie, to nadawałyby się jako prezent na święto zakochanych.

Tytułowe Nike Air Force 1 Low, która wysyłają do nas przesłanie „Love For All”, próbują połączyć wszystkich siłą miłości. Ta wersja kultowego koszykarskiego klasyka ubrana jest w czystą, białą skórzaną cholewkę, podkreśloną trójwymiarowymi  Swoosh'em w stylu Jewel z zatopionymi napisami 'LOVE' lub 'FOLR FOR ALL' w zależności, na którą stronę spojrzymy. Dodatkowe detale obejmują różowy element na pięcie z czarnym logo 'NIKE AIR' i białą nakładką w kształcie serca, różowe akcenty na metkach wszytych w szczyt języków, subtelne lacelocki, czy grafiki na wkładkach. Całość uzupełniono całkowicie białą, gumową podeszwą znaną z modelu Air Force 1.

Buty już wkrótce powinny pojawić się u wybranych dostawców. Najlepszym miejscem, gdzie w Polsce kupić oryginalne buty może okazać się Chmielna 20 aka Warsaw Sneaker Store. Sprawdzajcie też SNKRS App.


Nike