Proponowany post

Niestety, Premiera 7-Eleven x Nike SB Dunk Low Została Odwołana

18 maj 2020
Niestety, Premiera 7-Eleven x Nike SB Dunk Low Została Odwołana

Część z Was doskonale kojarzy zapowiadane przez nas jakiś czas temu, naprawdę świetne 7-Eleven x Nike SB Dunk Low. Od momentu, kiedy w sieci pojawiły się pierwsze przecieki na temat tego kolaboracyjnego wydania amerykańskiej marki Nike SB z 7-Eleven, siecią sklepów typu convenience, która od 2007 roku, po wyprzedzeniu McDonald’s jest największą, pod względem liczby punktów handlowych na świecie, świat dosłownie oszalał na ich punkcie. 

Buty w sprzedaży pojawić miały się z okazji tegorocznych Igrzysk Olimpijskich W Tokio, które jak wiecie, niedojdą do skutku. Według Matta Welty'ego, redaktora naczelnego magazynu Complex Sneakers, premeira 7-Eleven x Nike SB Dunk Low została anulowana. Tak jak wspominaliśmy, premiera butów pierwotnie miała zbiegać się z nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio, jako ukłon w stronę sklepów wielobranżowych rozsianych po mieście. Ponieważ gry zostały przełożone na 2021 r., Nike zdecydowało się anulować to świetne wydanie, którego bardzo możliwe, że nie zobaczymy już w przyszłym roku... Na otarcie łez podrzucamy Wam kilka dobrej jakości zdjęć przedstawiających to wydanie.

Wiemy też, że kilka par tego wydania jest już w obiegu i niebawem powinny pojawić się oferty ich sprzedaży wystawione przez największe reselerskie sklepy na świecie. 


Nike SB