Proponowany post

Nigdy Wcześniej Niewidziane Sample Air Jordan 7

18 maj 2018
Nigdy Wcześniej Niewidziane Sample Air Jordan 7

Czy ktoś z Was pamięta dwie kolorystyki Air Jordan 7 z J2K packu? Jeśli nie, to nie macie czego żałować, bo nie ukrywajmy, że ten projekt był bardzo dziwny i przez wielu fanów marki do dziś niezrozumiały. Na światło dzienne wypłynęło właśnie zdjęcie jeszcze jednego wariantu kolorystycznego, który był wówczas brany pod uwagę. Całe szczęście, ktoś w Jordan Brand wykazał się rozsądkiem i buty schowano gdzieś bardzo, bardzo głęboko. Tak, wiemy jesteśmy bardzo krytyczni wobec tych siódemek, ale najzwyczajniej w świecie nie trafiają one w nasze gusta. Nie tylko nam się nie podobają, słyszeliśmy wiele głosów, że to jedne z najbrzydszych jordanów ever! Bądźmy szczerzy, one wyglądają jak fake. Zamysłem J2k było stworzenie butów z kawałków materiału, które zostały po produkcji innych modeli. Chodziło o wykorzystanie "resztek", stąd te Air Jordan 7 wyglądają, jak poszywany Frankenstein. Więc sam pomysł wydaje się fajny...gorzej z wykonaniem.

Okazuje się, że pary które można było kupić były o niebo lepsze od tych, które brano pod uwagę. Sample na prawdę wyglądają jakby były zmontowane z różnych materiałów w różnych kolorach. DO tego fioletowe sznurowadła, czerwony tylni pasek, różnokolorowe przeszycia i biała podeszwa. Przyznamy jednak, że projektant wykazał się nie lada odwagą. 

Nie wiadomo skąd nagle w sieci pojawiło się poniższe zdjęcie. Może to tylko przypadek, a może marka planuje wprowadzenie tych butów do sprzedaży. Tego nie wiemy, ale mamy nadzieję, że jednak nie. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie jest Wasze zdanie na temat tych szalonych Air Jordan 7. Czy ktoś z Was widział by je w swojej kolekcji? A może ktoś ma AJ7 J2K?

 

Tagi: jumpman23,