Proponowany post

Nigel Sylvester Będzie Miał Swoją Kolorystykę Air Jordan 1 High OG

16 lipiec 2018
Nigel Sylvester Będzie Miał Swoją Kolorystykę Air Jordan 1 High OG

Nigel Sylvester, sportowiec jeżdżący na BMXie, którego jednym z ulubionych modeli butów są Air Jordan 1, już wkrótce będzie miał je w swojej własnej kolorystyce. Niestety nie wiadomo jeszcze, jak będą wyglądały te jedynki, ale znane są kolory, jakie się na nich znajdą. 

Sail/Varsity Red-Reflect Silver-White to połączenie barw, które znajdzie się na jedynkach Nigela. Niezawodni @zsneakerheadz mają dla nas pewną propozycję tego, jak takie Air Jordan 1 High OG mogłyby wyglądać. Przyznamy, że ich koncepcja jest ciekawa i mamy nadzieję, że okaże się trafna. Jedno czego byśmy sobie życzyli to outsole w innym kolorze niż biały. 
Jak buty będą wyglądały w rzeczywistości, okaże się niedługo. W najbliższych tygodniach powinny pojawić się pierwsze zdjęcia, które rozwieją wszelkie wątpliwości. 

Według wstępnych informacji premiera Nigel Sylvester x Air Jordan 1 High OG ma odbyć się we wrześniu. Nie znamy jeszcze konkretnej daty, ale powinniśmy ją niebawem poznać. Wydaje nam się, że to wydanie jedynek może być limitowane i z dostępnością nie będzie tak łatwo. Ten bardzo gorący temat będziemy śledzili dla Was i relacjonowali na bieżąco. Dlatego zaglądajcie na tenisufki.eu!