Proponowany post

Nigel Sylvester Pokazuje Nieco Inne Air Jordan 1 'Black Toe"

08 listopad 2017
Nigel Sylvester Pokazuje Nieco Inne Air Jordan 1 'Black Toe"

Na wstępie powiemy Wam kim jest Nigel Sylvester, bo zapewne nie wszyscy kojarzą tego pana. Otóż jest on sportowcem, pochodzącym z Nowego Jorku, który zawodowo jeździ na BMXie. Nigel jest związany z Nike, co widać w jego licznych filmikach, w których daje nam możliwość zobaczenia jak wygląda jazda na "rowerze" z jego perspektywy. Bardzo często nosi Jordany, dlatego też dostał on swoją kolorystykę klascznych Air Jordan 1.

Buty bardzo przypominają wersję "Black Toe", która obok "Bredów" i "Chicago" jest jedną z najbardziej popularnych odsłon kolorystycznych tego modelu. Różnica jest taka, że zamiast koloru czerwonego, tył i podeszwę pomalowano na różowo. W zestawie znajdziemy też dwa komplety sznurowadeł. Po zdjęciu wnioskujemy, że jakość materiałów jest bardzo zbliżona do ostatnich releasów Air Jordan 1.

Dobra informacja jest taka, że Air Jordan 1 Retro High OG NRG "Pink Rust" (bo taka jest ich pełna nazwa) trafią do sprzedaży i ma to się wydarzyć jeszcze w tym miesiącu. Gorzej, że pewnie będzie to wersja limitowana, dostępna jedynie w kilku butikach. Miejmy jednak nadzieję, że się mylimy.
 


 

Tagi: -