Proponowany post

Nike Adapt BB 2.0 'Chicago'

18 luty 2020
Nike Adapt BB 2.0 'Chicago'

Projektanci Nike Basketball przygotowali kolejną kolorystykę modelu Adapt 2.0. Jest to wersja, w które w meczu USA kontra Świat zagrał Ja Morant. Zawodnik Memphis Grizzlies jest ambasadorem tego modelu i trzeba przyznać, że swoją grą robi mu niezłą reklamę. Amerykańska marka pokazała serię oficjalnych zdjęć kolorystki o nazwie 'Chicago', która nawiązuje do barw Bulls. Po części znane też są też szczegóły dropu.

Buty mają cholewkę w dominującym, czerwonym kolorze, który pokrywa większość elementów. Uzupełnieniem jest czarny Swoosh, sockliner i "kable" systemu sznurowania. Na butach, a dokładnie na języku znajdziemy też odblaskowy materiał 3M. Upper osadzony jest na czerwonej podeszwie środkowej, która w centralnej części skrywa silnik, który automatycznie zawiązuje buty. Oczywiście są też dwa przyciski "+ i -". Pod śródstopiem umieszczono poduszkę Zoom Air, a całość stoi na błękitnym, transparentnym outsole'u.

Jeśli chodzi o premierę Nike Adapt 2.0 w kolorystyce 'Chicago' to producent wymyślił coś specjalnego. Najpierw buty będą dostępne wirtualnie w grze NBA 2k20. Później będzie można za jej pośrednictwem odblokować możliwość zakupu rzeczywistej pary...hhmm, ciekawe. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się Adapty w tym wydaniu.