Proponowany post

Nike Adapt BB 'Air Mag' -Oficjalne Zdjęcia i Data premiery

20 maj 2019
Nike Adapt BB 'Air Mag' -Oficjalne Zdjęcia i Data premiery

Chyba każdy sneakerhead słyszał o Nike Air Mag. Nic więc dziwnego, że skoro doczekaliśmy się samowiążacych się butów, to jedyną słuszną opcją jest kolorystyka inspirowana, czy w tym wypadku zapożyczona z butów Marty McFly'a z filmu "Powrót do Przyszłości". Przynajmniej z takiego założenia wyszli ludzie z Nike Basketball. Marka opublikowała właśnie oficjalne fotki jednego ze swoich rewolucyjnych projektów w postaci modelu Adapt BB w wariancie 'Air Mag'. Znamy też dokładną datę premiery. 

Cholewkę butów, której wierzchnia część wykonana jest z materiału Flyknit widzimy w szarym odcieniu. Katalogowa nazwa tego koloru to "Wolf grey". Umieszczono na niej dużego odblaskowego Swoosha. Na sztywnym zapiętku umieszczono kolorowe kropki nawiązujące do światełek na Air Magach. Upper osadzony jest na szarym midsoleu z charakterystycznymi wzorami w miętowym odcieniu. Tutaj w środkowej części mamy świecące przyciski, którymi kontrolujemy silnik "wiążący" buty. Całość stoi na niebieskiej podeszwie wykonanej z lekko transparentnej gumy. 

Premiera Nike Adapt BB 'Air Mag' odbędzie się już 29 maja. Buty będą dostępne u wybranych ratailerów, prawdopodobnie pojawią się też w aplikacji Nike SNEAKRS. Jesteśmy przekonani, że buty stały się właśnie obiektem pożądania niejednego sneakerheada. Mamy rację? 
Nike Adapt BB 'Air Mag'
kolor: Wolf Grey
styl: AO2582-002
cena: $350