Proponowany post

Nike Air Foamposite One 'Snakeskin' - Pierwsze Zdjęcia

22 marzec 2019
Nike Air Foamposite One 'Snakeskin' - Pierwsze Zdjęcia

W tym roku w sprzedaży zobaczymy nie tylko Air Jordan 11 low 'Snakeskin'. Nike będzie miało dla nas swoją propozycję "wężowych" butów. Chodzi o model Air Foamposite One, którego pierwsze zdjęcia możecie zobaczyć poniżej. Model, który na parkietach koszykarskich debiutował ponad 20 lat temu, widzieliśmy już w wielu różnych wariantach i kolorach. Część z nich była bardzo udana, było też kilka średniaków, ale zdarzyły się też pomyłki. Do której grupy zaliczyć to wydanie? 

Piankowa skorupa tych butów została ozdobiona czarno-białymi wzorami przypominającymi skórę węża. Pozostała część cholewki pokryta jest czarną skórą. Zazwyczaj w tym miejscu mogliśmy spotkać zamsz lub nubuk. Język to oczywiście mesh. Całość uzupełniają czerwone detale, jak Swoosh czy logo "1 Cent". Swoim odcieniem łączą się one z podeszwą zewnętrzną, gdzie nie mogło zabraknąć płytki z włókna węglowego. 

Nike Air Foamposite One w wariancie 'Snakeskin' mają pojawić się w sprzedaży 15 kwietnia. Na polskiej scenie sneakerowej model Foamposite nie jest tak popularny, ale być może znajdzie się kilku chętnych, którzy uzupełnią swoją kolekcję o te buty. Z chęcią poznamy Waszą opinię na ich temat. 
Nike Air Foamposite One “Snakeskin”
kolor: Sail/Black-Habanero Red-Black
styl: 314996-101
cena: $220