Proponowany post

Nike Air Force 1 '07 Essential 'Wild Cherry'

21 sierpień 2019
Nike Air Force 1 '07 Essential 'Wild Cherry'

Na sekundę zostawiamy te wszystkie kolaboracyjne projekty i przyjrzymy się jednej z ciekawszych pozycji od amerykańskiej marki Nike, która wchodzi w jej bieżącą, ogólnie dostępną kolekcję. Chodzi nam o zupełnie nową kolorystykę niewątpliwie kultowego już modelu, którego początki sięgają 1982 roku... Tak, zgadliście, chodzi nam o nieśmiertelne Air Force 1, tutaj w niskiej wersji Low. W tym miejscu zaznaczymy też, że jest to wersja WMNS, czyli stworzona z myślą o kobietach, a panowie o większym rozmiarze buta, nawet gdyby chcieli niestety nie bedą w stanie ich kupić. 

To, co najbardziej wyróżnia tytułową, roboczo przez nas nazwaną 'Wild Cherry' wersję, to oczywiście bardzo prosta, ale przykuwająca oko kolorystyka, której pełna nazwa to 'WILD CHERRY/NOBLE RED/WHITE/WILD CHERRY'. Wszystko zdominowane jest przez głęboki, bardzo nasycony odcień wiśniowego kolory, którym pokryta jest niemal całą powierzchnie cholewki. Wykonano ją przy użyciu połączenia dwóch naturalnych skór, licowej oraz nubukowej z większym naciskiem na tę drugą. Elementem wyróżniającym jest szary, hologram na tyle z wtopionym z niego, mieniącym się logo amerykańskiej marki z Oregonu oraz lacelock utrzymany w tym samym klimacie. Całość wieńczy śnieżnobiała, masywna podeszwa, w której skrywa się system amortyzacji Air.

Buty już niebawem powinny pojawić się w wybranych punktach sprzedaży. Jeżeli chodzi o rodzimy rynek, zaglądajcie tutaj lub tutaj.


Nike