Proponowany post

Nike Air Force 1 CO.JP 'Wheat' Wrócą W 2021 Roku

16 wrzesień 2020
Nike Air Force 1 CO.JP 'Wheat' Wrócą W 2021 Roku

CO.JP, to  jak już sam skrót może nam podpowiedzieć specjalna seria butów amerykańskiej marki Nike, która dostępna była tylko i wyłącznie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Cały projekt zapoczątkowano w 1999 roku wraz z premierą Nike Dunk Low w kolorystyce 'Ultraman' oraz 'Reverse Ultraman' inspirowaną fikcyjną postacią potężnego wojownika Ultramana, głównego bohatera serialu z 1966 roku. W późniejszym czasie w serii pojawiły się też inne modele, a ostatni światło dzienne ujrzał w 2017 roku i był to Nike Dunk 'What The'. W tym roku Jordan Brand pokusił się o przywrócenie kultowych Air Jordan 1 'Japan', o których wraz z Adamem z WS2 mieliśmy okazję powiedzieć kilka słów:

Jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek spod szyldu CO.JP i w przyszłym roku, czyli dokładnie 20 lat od daty premiery w sprzedaży zobaczymy retro bardzo prostych Nike Air Force 1 CO.JP 'Wheat'. Buty wraz z dwiema innymi kolorystykami tworzyły paczkę pod tytułem 'Air Force 1 B Series', a same 'Wheat' inspirowane były klasycznymi, miodowymi Timberlandami, którymi w tamtych czasach mocno jarali się zafascynowani kulturą Nowego Jorku Japończycy . Cholewka butów wykonana była przy użyciu gładkiego nubuku z dodatkiem ciemnobrązowej satyny wewnątrz. Całość nawet postawiona była na miodowej podeszwie imitującej tę w kultowych Timbach. Teraz Nike Air Force 1 CO.JP 'Wheat'  podobnie pojawić mają się w sprzedaży, ale ze względu na to, że nie mamy jeszcze ich zdjęć, nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy na półkach zobaczymy ich perfekcyjne retro.

Buty zadebiutują gdzieś w 2021 roku i będą częścią limitowanej kolekcji, która może pojawić się w WS2.Nike Air Force 1 CO.JP “Wheat” 2021
Kolor: Wheat /Wheat-Dark Mocha
Kod: DC7504-700
Data: 2021
Cena: $140

Nike