Proponowany post

Nike Air Force 1 Experimental “Suns”

19 luty 2021
Nike Air Force 1 Experimental “Suns”

Zostańmy na moment przy kultowym modelu Air Force 1 i po kontrowersyjnej wersji “Keep ‘Em Fresh” nie zbijamy z tonu i tytułowymi Nike Air Force 1 Experimental “Suns” trzymamy wysoki poziom 'dziwności', 'osobliwości' i 'ekscentryczności' w temacie AF-1.

O samej sylwetce Nike Air Force 1 Experimental mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie - KLIK, dlatego niektórym z Was temat ten nie jest zupełnie obcy. Po zapowiedzi trzech pierwszych kolorystyk okazało się jednak, że dostaniemy ich o co najmniej jedną więcej, dokładnie 'Archaeo Brown', a to dalej nie koniec. Do tego zacnego grona dołącza następna, czyli “Suns”. Swój niecodzienny, wyrafinowany, udziwniony wręcz wygląd buty zawdzięczają charakterystycznej masce tlenowej używanej w laboratorium badań sportowych marki Nike (informację o tym znajdziecie na wkładkach wewnątrz), którą kojarzyć możecie z wielu performanceowych reklam amerykańskiego giganta. Konstrukcyjnie cholewka butów wykonana jest z tego samego syntetycznego, matowego materiał pokrytego powtarzający się wzorem z napisem 'Air Force 1' nachodzącym aż na o ton jaśniejszą podeszwę z fioletowym spodem. Na tle tych dwóch stonowanych barw króluje neonowa pomarańcza, jaki dumnie zdobi wierzch butów, czyli sznurówki, język, a nawet wnętrze. O takich elementach jak dodatkowe, ściągane linki, odwrócone logo na tyle czy dodatkowa metka na piętach nie zapomniano. Całość w naszych oczach prezentuje się oryginalnie, nowocześnie i od kiedy zobaczyliśmy Nike Air Force 1 Experimental, traktujemy je jak małe dzieło sztuki.

Szczegóły premiery Nike Air Force 1 Experimental “Suns”

Niestety na ten moment nie poznaliśmy ich daty premiery. Obstawimy jednak, że już za jakiś czas zobaczymy je w takich punktach sprzedaży jak WS2.

Nike Air Force 1 Experimental “Suns”
Kolor: Light Smoke Grey/Court Purple-Total Orange
Kod: CZ1528-001
Data premiery: 2021
Cena: $130