Proponowany post

Nike Air Force 1 Experimental W Kolejnej Kolorystyce 'Archaeo Brown'

01 luty 2021
Nike Air Force 1 Experimental W Kolejnej Kolorystyce 'Archaeo Brown'

Sneakersowy świat z niecierpliwością wyczekuje premiery kolejnej świetnej odsłony Nike Air Force 1, czyli Experimental. O samym dyskusyjnym projekcie mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie, poznaliśmy inspirację do jego powstania, ale byliśmy pewni, że do sprzedaży trafią trzy kolorystyki, których oficjalne zdjęcia pojawiły się już w sieci - KLIK. Jak się jednak okazuje, designerzy Nike mają dla nas jeszcze jedną kolorystykę tych naprawdę mogących się podobać sneakersów o niecodziennym wyglądzie.

Do trójki prezentowanych przez nas kolorystyk dołącza właśnie kolejne - 'Archaeo Brown'. W ramach przypomnienia swój wygląd Nike Air Force 1 Experimental zawdzięczają masce tlenowej używanej w laboratorium badań sportowych marki Nike (informację o tym znajdziecie na wkładkach wewnątrz), którą kojarzyć możecie z wielu reklam performanceowych produktów amerykańskiego giganta sportowego. Konstrukcyjnie cholewka butów wykonana jest z tego samego zestawu syntetycznych materiałów, chociaż powtarzający się wzór z napisem 'Air Force 1' na cholewce pojawia się na tym niecodziennym fasonie po raz pierwszy. Kolorystycznie postawiono na brąz zestawiony z ciepłymi, żółtymi dodatkami. Takie elementy jak podwójny system sznurowania, oznaczenia serii  N. 354, czy charakterystyczna metryka zatopiona na tyle pozostały na swoim miejscu.

Szczegóły premiery Nike Air Force 1 Experimental 'Archaeo Brown'

Buty w wybranych sklepach, gdzie znajdziecie oryginalne sneakersy, takich jak Warsaw Sneaker Store zobaczymy już wkrótce. W pierwszych azjatyckich sklepach premiera tej sylwetki została już zapowiedziana.


Nike