Proponowany post

Nike Air Force 1 High Sport 'Knicks' - Zapowiedź

04 październik 2018
Nike Air Force 1 High Sport 'Knicks' - Zapowiedź

W zeszłym roku Nike wprowadziło niską wersję modelu Air Force 1, w kilku kolorystykach, które nawiązywały do barw drużyn NBA. Ta kolekcja nosiła nazwę 'Statement Game'. W tym roku firma z Oregonu przygotowała, naszym zdaniem coś lepszego. Dosłownie na dniach w sprzedaży pojawią się Nike Air Force 1 High Sport w kolorystyce 'Knicks'. Jest to idealne połączenie barw nowojorskiej drużyny z butami, które kojarzone są z kulturą uliczną tego miasta. Na Air Force 1 mówi się potocznie "uptowns", tak samo, jak na harlem, czyli jedną z dzielnic "Wielkiego Jabłka". 

Buty mają białą cholewkę wykonaną ze skóry, której bryła nawiązuje do oryginalnego wydania z 1982 roku. Bardzo ciekawie wygląda pomarańczowy Swoosh, który jest krótszy niż zwykle. Jest on otoczony niebieskim szwem, dzięki czemu całość tworzy barwy New York Knicks. Te same kolory znajdziemy na pasku, który jest górnej część tuż przy kołnierzu. Przechodzi on z tyłu, pod pomarańczowym panelem gdzie możemy dopatrzyć się liter AF-1 i logotypu NBA. Całość stoi na klasycznej, grubej podeszwie środkowej w białym kolorze i niebieskim outsole'u. Ciekawe, czy w komplecie producent przewiduje dodatkowy komplet sznurowadeł...

Nike Air Force 1 High Sport 'Knicks' już niedługo pojawią się na półkach takich sklepów jak KICKS Store i Sklep Koszykarza. Bardzo możliwe, że znajdą się one też w ofercie World Boxów. Jeśli interesuje Was zakup, tych bardzo przyjemnie wyglądających "Uptownów" to sugerujemy sprawdzić strony niniejszych sklepów. Poniżej możecie zobaczyć kilka ujęć on feet oraz serię oficjalnych zdjęć prosto od Nike. 


Nike Air Force 1 High Sport 'Knicks'
kolor: White/Team Orange-Game Royal
Styl: AV3938-100