Proponowany post

Nike Air Force 1 Jewel W Trzech Nowych Kolorystykach

02 październik 2019
Nike Air Force 1 Jewel W Trzech Nowych Kolorystykach

Nike Air Force 1 to na łamach www.tenisufki.eu bardzo gorący temat. Niemal codziennie wyszukujemy dla Was newsów z jego zakresu i szczerze musimy przyznać, że fizycznie nie jesteśmy wstanie wszystkiego Wam pokazać i opisać. Staramy się jednak być jak najbardziej na bierząco, a dla Was wybieramy te najlepsze, naszym zdaniem godne Waszej uwagi kąski. 

Najnowszą propozycją projektantów z Oregonu są trzy nowe kolorystyki pojawiającego się i znikającego z asortymentu Nike Air Force 1 w wersji Jewel. Pomysł na pomniejszenie i uwypuklenie Swoosh'a narodził się w 1996 roku, kiedy to w sprzedaży pojawiły się właśnie takie AF-1 oraz Air Max 1. Zarówno jedne jak i drugie kolejnej re-edycji wersji Jewel doczekały się po 11 latach i od tamtej pory sukcesywnie co jakiś czas w skromnych ilościach trafiają do sprzedaży. Każdy z nadchodzących wariantów to ta sama konstrukcja wykonana przy użyciu tego samego materiału, w którym naszym zdaniem najlepiej czuje się ten koszykarski klasyk z 1982 roku, a mianowicie naturalnej skóry licowej. Tak jak wspominaliśmy, do wyboru będziecie mieli trzy bardzo proste wersje kolorystyczne. Każda zdominowana jest przez jeden główny kolor z kontrastującym dodatkiem w postaci logo na metce wszytej w język, wkładce, tyle oraz wypukłym oznaczeniu na podeszwie środkowej. O zakupie decydować będziecie pomiędzy śnieżnobiałą kolorystyką z krwistoczerwonymi dodatkami, czarną z granatowymi oraz szarą z białymi. Która Waszym zdaniem wypadła najlepiej?

Niestety, na ten moment nie wiemy kiedy buty pojawią się w sprzedaży. Polecamy jednak sprawdzać, co dzieje się miedzy innymi tutaj czy tutaj. Sprawdź też: 'Trzy Kolorystyki Nike Air Force 1 Low Gore-Tex Na Dokładniejszych Zdjęciach'.
Nike