Proponowany post

Nike Air Force 1 Low 'Black/Multi-Color'

19 lipiec 2019
Nike Air Force 1 Low 'Black/Multi-Color'

Nike Air Force 1 to ten model butów, który na pewno kojarzy każdy fan obuwia sportowego, a co więcej, zdecydowana większość tych osób miała tego koszykarskiego klasyka z 1982 roku w swojej kolekcji. Na przestrzeni tych wielu lat, sylwetka ta doczekała się największej w historii ilości wersji czy kolorystyk, a było ich ponad 2500! Maszyny tej nie da się zatrzymać, a designerzy z Oregonu dosłownie co chwilę prezentują nam kolejne. Nie inaczej jest i teraz.

Do pierwszych sklepów zaczyna trafiać nowy, naprawdę gody uwagi wariant barwny przez producenta nazywany 'Black/Multi-Color'. Tak, jak możemy wywnioskować już z samego opisu kolorów upper zdominowany jest przez czerń, czyli wycięte z kawałków skóry licowej elementy, oraz wielobarwne, materiałowe panele w stylu tie dye na froncie i tyle. Widniejący na boku Swoosh otrzymał kontrastującą, białą obwolutę, a czarne sznurówki fioletowe aglety idealnie komponujące się z metką wszytą w szczyt języka. Całość okraszona jest śnieżnobiałą podeszwą. 

Buty już teraz pojawiają się w wybranych punktach sprzedaży. Jeżeli chodzi o nasz kraj, szukajcie ich w WS2. Sugerowana cena detaliczna to 109$.


Nike