Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

Nike Air Force 1 Low 'Chinese New Year' - Zapowiedź

14 styczeń 2019
Nike Air Force 1 Low 'Chinese New Year' - Zapowiedź

Temat Chińskiego Nowego Roku na naszych łamach poruszany jest już od kilku miesięcy. Zarówno niemiecka marka adidas, jak i amerykańska potęga Nike poważnie podchodzą do tematu i rok w rok prezentują nam specjalnie z tej okazji przygotowane wersje swoich produktów.

To już nie pierwszy raz, kiedy to kultowym, koszykarski model z 1982 roku, Air Force 1 staje się bazą do tego typu projektu, i niejednokrotnie widywaliśmy go z przydomkiem 'Chinese New Year'. Nie inaczej będzie i teraz. Już od pierwszego kontaktu z nimi naprawdę ciężko oderwać od nich wzrok. Spowodowane jest to zarówno kolorystyką, jak i użytymi do produkcji materiałami, ale od początku. Zaczynając od czubka, upper na całym froncie pokryty jest czerwono-złotym starannie haftowanym materiałem w skomplikowany wzór. Na panelach bocznych jest podobnie, ale bardziej geometrycznie i kolorowo. Tylna część cholewki jest najspokojniejsza. Tutaj upper wyłożony jest grubą, imitującą łuskę węża skórą w krwistym, czerwonym kolorze. Bok zdobi pomarańczowy, obszyty kontrastującą, ciemną nicią Swoosh świetnie komponujący się z całością. Cały wierzch, wnętrze oraz fragment tyłu pokryto czernią. Kropką nad i jest zupełnie jasna podeszwa. 

Data premiery przewidziana jest na luty. Konkretów niestety nie znamy, liczymy jednak, że dostaniemy je między innymi tutaj.


Nike