Proponowany post

Nike Air Force 1 Low 'Easter Egg' Wracają W Nowej Odsłonie

12 marzec 2018
Nike Air Force 1 Low 'Easter Egg' Wracają W Nowej Odsłonie

Pozostajemy w temacie legendarnego modelu Air Force 1, którego chyba nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać. Sam but na rynku jest niemal nieprzerwanie od 1982 roku, a w sprzedaży pojawiło się go ponad 2000 kolorystyk, co jest niekwestionowanym rekordem, jeżeli chodzi o buty sportowej marki Nike. Nie spodziewajcie się jednak, że coś w jego kwestii miałoby się zmienić, a oczekujcie raczej jego kolejnych wcieleń.

Na horyzoncie pojawiła się właśnie kolejna wersja tej sylwetki. Po raz kolejny również inspirowana Świętami Wielkiej Nocy. Jeżeli jednak nie pamiętać poprzedniej edycji to nic straconego, bo zaległości możecie nadrobić tutaj. Tym razem jednak buty nie są skonstruowane jak stare, doskonale nam znana AF-1, a butom bliżej do patchwork'owego koca. Upper wykonany bowiem jest z kilku rodzajów materiałów, takich jak lakierowana skóra, płótno czy zamsz o niestandardowym podziale na łaty. Jeżeli chodzi o samą kolorystykę, to mamy tutaj naprawdę spore nawiązanie do poprzedniej edycji tych butów. Wszytko utrzymane, jest w pastelowych barwach w kilku odcieniach. Elementem podkreślającym ich wyjątkowość jest pisanka na języku i wkładkach. Wszytko to postawione, na standardowej, jasnej podeszwie wewnętrznej.

Konkretna data premiery nie jest nam jeszcze znana. Mamy jednak nadzieję, że buty pojawią się w asortymencie sklepu Warsaw Sneaker Store.

Nike

Tagi: -