Proponowany post

Nike Air Force 1 Low Gore-Tex “Summer Shower” niebawem w sprzedaży

09 kwiecień 2021
Nike Air Force 1 Low Gore-Tex “Summer Shower” niebawem w sprzedaży

Nie dalej jak wczoraj pokazywaliśmy Wam nadchodzące dzieło Jordan Brand, czyli wyposażone w membranę Gore-Tex Air Jordan 1 Element w dwóch kolorystykach - KILK. Mimo tego, że sezon na buty wyposażone w tę wiatro i wodoodporną membranę mamy za sobą, a jesienny klimat ustąpił wiośnie, to designerom z Oregonu nic nie stanęło na przeszkodzie, aby zapowiedzieć kolejną wersję kultowych Air Force 1 Low wyposażonych w ten dodatek.

Sam model Nike Air Force 1 Low Gore-Tex jest nam już doskonale znany, a w ubiegłym roku, w czasie kiedy pogoda średnio dopisywała noszeniu swoich ulubionych sneakersów w sprzedaży widzieliśmy tę sylwetkę w kilku raczej stonowanych kolorystykach. Teraz buty wracają i to w ciekawej, ascetycznej kolorystyce, która zdecydowanie może się spodobać Tym, którzy nie boją się nosić jasnych butów. Otóż tytułowe Nike Air Force 1 Low Gore-Tex “Summer Shower” od góry do dołu skąpane są w nieskazitelnej bieli, co wymagać będzie od użytkownika szczególnej uwagi przy utrzymaniu ich w czystości. Oczywiście z pomocą przyjść mogą takie preparaty, jak chociażby Crep Protect. Same sneakersy o ponadczasowym, wiecznie modnym wyglądzie wykonane są z połączenia mięsistej skóry licowej oraz grubego materiału tekstylnego, które znamy z poprzednich tego typu projektów. Wszytko to wyściełano membraną dostarczoną przez Gore-Tex, która zapewnia nam ochronę przed wiatrem oraz wodą. Wszystko to spleciono odświeżonym systemem sznurowania ze ściągaczem. Kropką nad i jest haftowany napis Gore-Tex na pięcie, nowa metka na języku oraz mleczna podeszwa.

Sprzedaż butów w wybranych punktach, takich jak Warsaw Sneaker Store, czy sieci Worldbox ruszy już niedługo. Sugerowana cena detaliczna za to wydanie wyniesie 150$.

Nike Air Force 1 Gore-Tex “Summer Shower”
Kolor: White/White-Hyper Royal
Kod SKU: DJ7968-100
Data premiery: 2021
Cena: $150