Proponowany post

Nike Air Force 1 QS 'Skeleton'

24 wrzesień 2018
Nike Air Force 1 QS 'Skeleton'

Wielkimi krokami zbliża się Halloween. Jest to nie lada okazja do wypuszczenia limitowanej, inspirowanej tym świętem wersji butów, z czego od wielu lat korzysta, chociażby Nike czy konkurencja. Amerykański brand jako pierwszy w tym roku wyszedł przed szereg i zaprezentował unikalną wersję koszykarskiego klasyka z 1982 roku - Air Froce 1 w kolorystyce 'Skeleton'.

Wydanie to oznaczone jest literami QS, co w skrócie oznacza jego ograniczoną dostępność. Buty pojawią się jedynie w wybranych sklepach z asortymentem marki. Co do samej budowy to nie doszukamy się tutaj fajerwerków. Upper ubrany został w to, w czym według nas najlepiej czuje się Air Force 1, czyli naturalną, licową skórę. Dodatkowo w najbardziej klasycznym, śnieżnobiałym kolorze. Gdyby jednak na tym mielibyśmy poprzestać, to wydanie w ogóle nie znalazłoby się na naszych łamach, bo przecież proste, białe forsy kojarzy każdy i nie ma się co na ich temat rozwodzić. Tutaj całą robotę robi nadrukowany po obu stronach rentgen ludzkiej stopy naturalnie ułożonej względem buta. Dodatkowym, subtelnym detalem jest logo Nike na języku skonstruowane z kostek oraz zielonkawy, wszystko wskazujące na to, że świecący w ciemności outsole. 

Data premiery przewidziana jest na październik. Niestety na ten moment nie znamy szczegółów. Co do dostępności zaglądajcie tutaj i sprawdzajcie jakie AF-1 aktualnie są na stanie.


Nike