Proponowany post

Nike Air Force 1 Shadow “Goddess of Victory” kolejnym modelem butów z 'papierową cholewką'

26 luty 2021
Nike Air Force 1 Shadow “Goddess of Victory” kolejnym modelem butów z 'papierową cholewką'

Ostatnimi czasy designerzy amerykańskiej marki Nike naprawdę nas zaskakują. Po Nike Dunk Low “Flip The Old School” oraz Nike Air Force 1 Low “Keep ‘Em Fresh” przychodzi pora na kolejny model butów z 'papierową cholewką'. 

Do 'papierowej rodziny' dołączają tytułowe Nike Air Force 1 Shadow “Goddess of Victory”, które zaprojektowano na tym samym patencie, co wcześniej wspomnianą dwójkę. Wierzch cholewki skrzętnie przykryto czymś na wzór pergaminu, którym wyściełane jest pudełko z butami pokrytego wzorem upamiętniającym Boginie Zwycięstwa -  Nike z Samotraki, córki gigantycznego Pallasa i piekielnej Bogini rzeki Styks. Mityczna postać jest również nadrukowana na wkładkach. Kiedy już pozbędziemy się wierzchniej warstwy, naszym oczom ukazuje się skórzana, imitująca marmurową rzeźbę z Luwru cholewka modelu Nike Air Force 1 Shadow, co sugeruje nam, że wydanie to zarezerwowane będzie dla Pań. Całość utrzymana jest w kilku odzieniach stonowanej szarości, a półprzeźroczysty, dodatkowy element na tyle podkreśla ich 'kamienny', elegancki wygląd. Wszystko to postawiono na klasycznej, śnieżnobiałej podeszwie z półprzeźroczystym, marmurowym spodem ,który wygląda jak wiele historycznych posągów.

Szczegóły premiery Nike Air Force 1 Shadow „Goddess of Victory”

Nike Air Force 1 Shadow „Goddess of Victory” w takich punktach z limitowanymi sneakersami jak Warsaw Sneaker Store zobaczmy już wkrótce. Za parę będziecie musieli zapłacić równowartość 110$.

Nike Air Force 1 Shadow „Goddess of Victory”
Kod: DJ4635-100
Data premiery: 2021
Cena: 110 USD