Proponowany post

Nike Air Force 1, Sprawdzamy Jak Noszą Je Największe Sneakerheadki

14 maj 2020
Nike Air Force 1, Sprawdzamy Jak Noszą Je Największe Sneakerheadki

Nike Air Force 1 to ikona i trudno się z tym nie zgodzić. Naszym zdaniem, jest to jeden z niewielu butów, który obowiązkowo powinien zagościć w szafie każdego z Was co najmniej raz, ale uważajcie, istnieje ryzyko, że zostanie z Wami na dłużej, bo AF-1 wciąga! Nie dalej jak wczoraj mieliśmy przyjemność podzielić się z Wami krótką historią tej kultowej sylwetki (KLIK), a dziś do tematu klasycznych uptownsów podejdziemy z nieco innej, kobiecej strony.

O tym, czym jest i jak wygląda Air Force 1, już wiecie. Załóżmy też, że posiadacie w swojej kolekcji parę tych wspaniałych sneakersów ( jeżeli nie, zaległości możecie nadrobić TUTAJ ), ale nie do końca wiecie, jak i do czego je zafitować. W tym miejscu przyjrzymy się, ja to robią największe sneakerheadki i zaczerpniemy trochę inspiracji. Z racji tego, że but ma bardzo prostą, ascetyczną wręcz budowę o nieco masywniejszym niż klasyczny 'trampek' wyglądzie można go nosić zarówno do bawełnianych, jak i szeleszczących dresów we wszystkich kolorach świata, nieco bardziej formalnych czy szerokich spodni. Równie dobrze sprawdzi się w akompaniamencie klasycznych jeansów najróżniejszego kroju oraz sztruksów. Jeżeli chcecie pokombinować trochę z kolorami w przypadku Air Force 1 polecamy zabawę ze skarpetkami. Osobiście rekomendujemy wysokie, sportowe socksy, które wbrew najróżniejszym opiniom świetnie pasują do szortów czy leginsów, z którymi AF-1 również się nie kłóci. Ponownie, jeżeli chodzi o kolory, to w przypadku wersji 'All White' macie ogromne pole do popisu i łączenia ich z tym, co się Wam żywnie podoba. Gdy zdecydujecie się wprowadzać inne barwy, wybierzecie bardziej kolorowe wersje AF-1, to i odzież starajcie się dobierać tak, żeby nie przesadzić. Najbezpieczniej wybrać sobie jedną dominującą barwę i na niej się skupić, zresztą sprawdźcie sami, jak robią to największe sneakerheadki na świecie. Zachęcamy też do sprawdzenia profili dziewczyn, naprawdę warto:

Dla wszystkich tych, którzy dotrwali do końca przypominamy, że wspólnie z GIRLS TALK organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest świeżutka para AF-1 w najbardziej klasycznej, białej odsłonie. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ